Agencja pracy działa w szeroko rozumianej branży Human Resources. Wspiera Przedsiębiorstwa w rozwoju biznesu poprzez rekrutację i rozwój oraz strategię personalną.

Agencje oferują Przedsiębiorcy outsorcing Pracowników jak i pracę tymczasową, rekrutację i selekcję. Oferuje także legalizację zatrudnienia cudzoziemców jak i szeroko rozumiane doradztwo personalne.

Korzyści, które niesie współpraca z Agencją to przede wszystkim:

  1. Oszczędność czasu przez klienta i szybki czas realizacji zleceń – proces rekrutacyjny jest złożony i wymaga nakładu czasowego – pozyskania kandydatów, selekcja cv, prowadzenie rekrutacji. Dzięki działaniom Agencji otrzymujemy tylko najodpowiedniejszych kandydatów.
  2. Agencja pracy to także obniżenie kosztów zatrudnienia Pracownika, poprzez zatrudnienie przez Agencję ponieważ chcą uniknąć przekroczenia progów zatrudnienia.
  3. Redukcja kosztów – dzięki Agencji Przedsiębiorca redukuje ryzyko i koszty związanego z rotacją pracowników.
  4. Terminowość –Przedsiębiorca otrzymuje od Agencji Pracowników w szybkim tempie realizacji dopasowanych do oczekiwań i zapotrzebowania Klienta.
  5. Umowa z Pracownikiem – dzięki zatrudnieniu Pracownika w Agencji Przedsiębiorca nie musi wiązać się z Pracownikiem na stałe.
  6. Legalizacja pobytu –wszystkie formalności spoczywają na Agencji.
  7. Odpowiedzialność – bierze na swoje barki odpowiedzialność za przeprowadzenie rekrutacji, dostarczenie Pracowników do Przedsiębiorstwa jak i formalności związane z dokumentacją.

A2gencja pracy – Reasumując jeśli potrzebujesz Pracowników zapraszamy do kontaktu. Więcej na temat naszej oferty znajdziesz także w zakładce Leasing Pracowniczy

Agencja pracy