Bardzo miło nam poinformować, że jako firma Ayp Sp. z o.o. otrzymaliśmy tytuł ‘Brylant Polskiej Gospodarki 2021‘. Tym samym znaleźliśmy się wśród 9274 firm wyróżnionych tym tytułem.

Od prawie 14 lat Instytut Europejskiego Biznesu wyżej wymieniony Konkurs polegający na przeprowadzeniu analiz wyników finansowych przedsiębiorstw działających na terenie Polski.

Przeprowadzona analiza publikuje ranking sporządzony na podstawie realnych, wiarygodnych oraz publicznie dostępnych informacji o wynikach finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Metodologia przyznawania nagrody jest dostępna jest pod rankingiem na oficjalnej stronie internetowej:

Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego,

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021 publicznie na wszystkich nośnikach.

Nasza firma oraz cały zespół z największą starannością dbają o to aby jakość naszych usług na każdej płaszczyźnie była jak najwyższa i spełniała wszystkie standardy. Kolejne wyróżnienie jest dla nas zastrzykiem motywacji do dalszego działania i rozwoju. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i zapraszamy do kontaktu.

Brylant Polskiej Gospodarki