Covid – chcemy tego czy też nie niesamowicie spowolnił gospodarkę.

Spora ilość firm musiała zamknąć swoją działalność, a to zapewne dopiero początek skali restrukturyzacji i likwidacji. Dalsza sytuacja jest nieprzewidywalna pod względem chociażby obszaru czy też czasu trwania.

Co w sytuacji w jakiej to budżet szkoleniowy został zamrożony, lub też całkowicie zabrany działom HR? Czy warto się zatem w najbliższym czasie szkolić?

Cięcie kosztów jest nieodzownym ruchem wielu firm, które próbują różnymi sposobami utrzymać się na rynku i przetrwać obecną sytuację.

Niesamowicie duża ilość przedsiębiorców jako pierwsze koło ratunkowe wybiera opcję zrezygnowania ze szkoleń i relokacji przeznaczonego na nie budżetu szkoleniowego. Wszak w czasach głębokiego zahamowania gospodarczego są ważniejsze wydatki niż poszerzanie kompetencji pracowników. Czy docelowo jest to odpowiednie działanie?

Eksperci zdecydowanie twierdzą, że właśnie teraz jest idealny moment na rozwój i przede wszystkim inwestowanie w podniesienie kompetencji pracowników.

Ogromna skala dotychczasowego funkcjonowania przedsiębiorstwa zostanie dopasowana do nowo funkcjonujących realiów na rynku dlatego też warto wykorzystać obecny zastój poprzez działania zmierzające ku dopasowaniu się do nowej rzeczywistości.

Podniesienie kompetencji cyfrowych plasuje się obecnie na jednym z pierwszych miejsc w rankingach najbardziej koniecznych do zrealizowania tematyk szkoleniowych. Nastąpił znaczący wzrost zapotrzebowania na zdobywanie wiedzy z zakresu marketingu internetowego i cyfryzacji, czy też prowadzenia działań reklamowych w wyszukiwarkach.

Warto stawiać na rozwój pracowników przede wszystkim poprzez wsparcie się projektami dofinansowania do podniesienia kwalifikacji. Jednym z tego typu opcji jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS). Projekt dotacyjny zdecydowanie przyniesie same korzyści Twojej Firmie

Zastanawiasz się kiedy pojawi się szansa na pozyskanie dofinansowania na szkolenia? Nie masz czasu na dokonaniu analizy szans pozyskania dofinansowania z KFS?

Przejmiemy na swoje barki wszelką biurokrację konieczną do pozyskania dofinansowania z KFS.

Przeprowadzimy konieczne kroki w rezultacie których otrzymasz pełne wsparcie zmierzające do pozyskania dofinansowania na szkolenia pracowników Twojej Firmy.

W najbliższych latach szczególnie ważna będzie innowacyjność, dlatego też zachęcamy do korzystania z dostępnym form pozyskania finansowania na szkolenia pracowników.

Bezsprzecznie by zachować konkurencyjność zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia przy pozyskaniu dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

COVID