KFS 2023 – W najbliższym czasie Rada Rynku pracy planuje ogłosić priorytety wydatkowania środków Krajowego funduszu szkoleniowego na rok 2023. Oczywiście w kwestii wydatkowania środków standardowo skierowane są na wsparcie pracowników oraz pracodawców mających na cele podniesienie swoich kwalifikacji.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy w 2022 roku.
Projekt i jego priorytety wydatkowania na rok bieżący znajdą Państwo w naszym poprzednim artykule. Zapraszamy także do krótkiej lektury opisującej priorytety wydatkowania na rok 2021.

Dzięki uczestnictwie w projekcie na wsparcie mogły liczyć przede wszystkim firmy:

  • Na które negatywny wpływ miała pandemia COVID-19
  • Firmy zatrudniające pracowników pracujących w zawodach deficytowych

Co przyniesie KFS 2023?
Zbliżając się do opublikowania kolejnych informacji dotyczących projektu KFS2023 pracodawcy oczekują zwiększenia limitów dofinansowania na jednego pracownika. Naszym zdaniem bardzo ważnym aspektem projektu  będzie wprowadzenie istotnych zmian ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku pracy oraz inflację.

Każdy pracodawca musi zdawać sobie sprawę, iż jednym z kluczowych elementów decydujących o udziale w projekcie będzie między innymi prawidłowe przygotowanie wniosku. Pragniemy Państwu przypomnieć, że jako firma oferujemy pełne wsparcie podczas całego projektu. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

KFS 2023