Szanowni Państwo,

spieszymy z informacja dotyczącą funkcjonowania naszej firmy w obliczu pandemii związanej z koronawirusem. Powaga sytuacji jak i troska o samopoczucie oraz zdrowie naszego Zespołu zmusiła nas do przejścia w tryb pracy zdalnej.

Nasza firma tak jak wcześniej funkcjonuje na najwyższym poziomie profesjonalizmu oraz z pełną dyspozycyjnością dla Państwa. Każdy z pracowników jest dla Państwa na bieżąco dostępny pod swoim adresem email oraz numerem telefonu zaś wszelkie planowane spotkania mogą odbywać się wirtualnie – korzystając z bezpiecznych rozwiązań technologicznych.

Jako specjaliści obszaru personalnego chętnie wesprzemy Państwa firmę oraz Waszych Pracowników poprzez przekazanie niezbędnej wiedzy w zakresie zdalnego funkcjonowania (non-profit)

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jaką mamy obecną sytuację i wiemy, że już teraz należy myśleć o przyszłości i dostosować się do idących zmian. Zawsze wspieraliśmy w tym przedsiębiorców, pozyskując różnego rodzaju dofinansowania – od szkoleń po wdrażanie nowych technologii w firmie a nawet pensji pracowników.

Stoimy po stronie Polskich Przedsiębiorców i korzyści ze współpracy odnosimy wspólnie lub wcale.

Pozostańmy w kontakcie. Dużo serdeczności i jeszcze więcej zdrowia od Zespołu AY Prime. www.ayprime.plA