Leasing pracowniczy/Outsourcing pracowniczy

Praca tymczasowa, outsourcing pracowniczy oraz sprowadzanie pracowników z zagranicy

Celem współpracy z nami jest satysfakcja Klienta, którą uzyskujemy oferując wysoką jakość w rynkowej cenie. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie troszcząc się o jakość oferowanych usług i standardy obsługi. Dzięki naszym dostawcom jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć naszych klientów w Pracowników z Polski jak i z zagranicy.

Wszelakie procedury pozwalające otworzyć nasze granice dla kadry z innych narodowości wiążą się z dużą potrzebą czasową, dlatego też podjęliśmy dwutorowe działania poprzez współpracę z kilkoma Ambasadami oraz kilkoma dostawcami Pracowników. Dzięki naszym działaniom mamy możliwość posługiwania się określeniem GWARANCJI DOSTARCZENIA PRACOWNIKÓW.

Wiele Przedsiębiorstw boryka się z olbrzymim deficytem Pracowników (53% z badanych Pracodawców twierdzi, że ma problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników), dlatego kompleksowo zajmujemy się powierzonymi projektami z zakresu rekrutacji, aby nasi klienci mogli uzupełnić lukę związaną z brakami kadrowymi.

Twoja firma mierzy się z deficytem pracowniczym? Dzięki współpracy z nami, rozwiążesz ten problem raz na zawsze! Niezależnie czy potrzebujesz 10 czy 100 pracowników – Pomagamy w każdej sytuacji.

Skontaktuj się z nami

Dołącz do grona Klientów AY Prime i buduj z nami swoją przyszłość

Contact Form