W maju 2023 roku nasza firma otrzymała prestiżową nagrodę “Mocna Firma Godna Zaufania 2022. Instytut Europejskiego Biznesu przez siedemnaście lat analizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw w Polsce. Nagrodę przyznano firmom, które uzyskały tytuły Gepard Biznesu oraz Efektywna Firma, co świadczy o ich mocnej pozycji na rynku.

Ranking, opracowany przez Instytut, uwzględniał miejsce zajmowane przez firmy w konkursach Gepardy Biznesu i Efektywna Firma. Na czołowych pozycjach znalazły się firmy, które odznaczały się dynamicznym rozwojem i efektywnością działania.

Otrzymanie nagrody stanowi dla naszego przedsiębiorstwa duże wyróżnienie. Potwierdza ono naszą wyjątkową pozycję na rynku i sukcesywną pracę. Dążymy do doskonałości, a to wyróżnienie świadczy o tym, że podążamy właściwą drogą.

Jesteśmy dumni z uwzględnienia naszej firmy w prestiżowym rankingu. To dla nas silny bodziec do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych działań. Tytuł “Mocna Firma Godna Zaufania 2022” pozwala nam korzystać z niego publicznie na wszystkich nośnikach, podkreślając naszą niezawodność, jakość usług i profesjonalizm, które są fundamentem naszej działalności.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Instytutowi Europejskiego Biznesu za to wyróżnienie oraz uznanie naszej firmy jako Mocnej Firmy Godnej Zaufania. Motywuje to naszych pracowników, którzy codziennie wkładają serce i profesjonalizm w swoją pracę. Dzięki nim osiągamy sukcesy i budujemy solidne fundamenty dla przyszłości naszego przedsiębiorstwa.

Oficjalny ranking

Mocne Firmy Godne Zaufania 2022