AY Prime Sp. z o.o. w myśl swoich idei postanowiło zaangażować się w pomoc na rzecz Domów Dziecka. Wraz z grupą motocyklistów z Trójmiasta zaangażowali się w pomoc (nie tylko społeczność motocyklistów jest brana pod uwagę) dokonując zbiórki różnego rodzaju rzeczy na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Tczewie oraz w Ustce (tutaj można poczytać o Akcji zorganizowanej na rzecz Domu Dziecka w Ustce https://www.facebook.com/groups/345275022835913/ ).

 

 

Zawsze staramy się wyjść od potrzeb drugiej strony i tak też musi stać się tym razem, gdyż potrzeby są nieograniczone, dlatego tym razem samodzielnie jako AYP Sp. z o.o. nie chcemy zakończyć naszego działania na tych dwóch Domach Dziecka.

Wiemy doskonale o tym, że to nasze wybory kształtują to kim jesteśmy i każdy powinien mieć możliwość wyrażenia siebie do czego zachęcamy proponując wspieranie Domów Dziecka. Dodatkowo, w tym roku chcemy zorganizować jeszcze akcję na rzecz wybranego Domu Seniora, Domu Samotnej Matki – jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły z Waszej strony i na żadną ciekawą podpowiedź nie jesteśmy zamknięci (nie musimy działać na terenie Trójmiasta, dajcie swój pomysł a na pewno razem coś fajnego zrobimy).

 

 

Prosimy każdego z Was o wsparcie związane (nie z naszą akcją, bo nie dotyczy ona naszej firmy, lecz dotyczy Dzieci) ze wsparciem w postaci …. Jakiejkolwiek uznacie (może to być rabat w Waszych sklepach, rabat na Wasze usługi, rzeczowe wsparcie np. w postaci przekazania wszelkiego rodzaju przyborów szkolnych które obecnie zbieramy).

Podkreślamy – nie chcemy pieniędzy, gdyż chcemy w tym co robimy, być całkowicie transparentni.  Nie chcemy przypisywania zasług nam – Wy możecie przypinać sobie wirtualne ordery do klap, nie chcemy wokół tego żadnego rozgłosu, nie będziemy tworzyć wokół tych wydarzeń żadnych akcji PR, …….. chcemy jedynie być pomocni a ze względu na to, że hmm nie jesteśmy wielcy, prosimy o Wasze wsparcie.