Nabór wniosków KFS 2022

Pracodawcy, którzy chcą podnosić kwalifikacje pracowników oraz zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku, ale nie pozwala im na to obecna sytuacja finansowa mogą ubiegać się o dofinansowanie kształcenia ustawicznego swoich pracowników. Projekt umożliwia także skorzystanie z projektu jako właściciel firmy. Dofinansowanie z  Krajowego Funduszu Szkoleniowego odbywa się na podstawie umowy ze starostą po uprzednim pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku. Pracodawca wiąże się z pracownikiem umową. Na tej podstawie przyznaje się dofinansowanie. Umowa oczywiście reguluje prawa i obowiązki obydwu ze stron.

Jako firma AYP od wielu lat tłumaczymy jak wygląda nabór wniosków KFS wspieramy uczestników projektu na każdym jego etapie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, na Linkedin, Facebook, lub droga mailową.

Dofinansowanie kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego jest to możliwość wsparcia firmy w kryzysie. Środki na kształcenie, jakie mogą zostać przyznane, w wielu przypadkach  w 100% zaspokajają potrzeby pracodawcy i pracowników. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Nabór wniosków KFS 2022 to szansa dla ciebie i twojej firmy. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

Nabór wniosków KFS 2022