Chcemy podzielić się inicjatywą, którą uruchomiliśmy, czyli #wspierajMYpracownika ❤️

Zajmujemy się Kimś zapominanym/często pomijanym…. Kim?  Pracownikami i ich darmowym zaopatrzeniem w środki dezynfekujące, maseczki, fartuchy, etc.

Zaangażowaliśmy się w darmową pomoc na rzecz tych, którzy nie mogą lub nie chcą poddać się samowolnej kwarantannie, którzy nie mogą wykonywać swojej pracy zdalnie i dzięki którym możemy w mniejszym stopniu odczuć nadchodzące skutki recesji gospodarczej.

❤️Otrzymaliśmy już materiały od: Prosave.pl, Teofilów S.A. oraz OTCF S.A. właściciela marki 4F (z którymi uszyjemy ok 3 000 maseczek dla szpitali). Otrzymaliśmy partię gumek do maseczek, którą dostaliśmy od firmy Rubber SC ze Świdnicy.

❤️ Mamy Wolontariuszy, którzy będą szyć maseczki oraz tych, którzy dostarczą maseczki do zakładów pracy.

Lecz to nie wszystko, za wszelką cenę chcemy działać dalej, więcej, mocniej.. do tego jest niezbędne wsparcie finansowe, które pozwoli nam na zakup niezbędnych materiałów, dzięki czemu wesprzemy tych, o których tak mało się mówi.

Zachęcamy do wspierania inicjatywy #wspierajMYpracownika ❤️ wśród swoich kontaktów, znajomych, polecenie na swoich profilach Social Media gdyż bez tego w żadnym wypadku nie będziemy w stanie zrealizować pomocy dla Pracowników, którzy w chwili obecnej muszą pracować: sprzedawcom w sklepie za rogiem, pracownikom w zakładach pracy, które jeszcze działają, tramwajarzom, taksówkarzom, kurierom, osobom sprzątającym w naszym otoczeniu, piekarzom, aptekarzom, opiekunom zwierząt w zoo, schroniskach etc.

Cieszymy się z tego, że możemy bezinteresownie dać swoją drobną cegiełkę Pracownikom, którzy nie mogą swojej pracy wykonywać zdalnie i pracując narażają swoje zdrowie.

Dziękujemy wszystkim ludziom Wielkich Serc i liczymy na przyłączanie się oraz propagowanie naszej inicjatywy.

Dużo szczęścia, pogody ducha i zdrowia życzę. #wspierajMYpracownika ❤️

https://www.facebook.com/groups/625090711666666/

https://zrzutka.pl/szyjemy-ratujemy