Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie (siedząc w domu ?) organizowanym przez AY Prime na rzecz Pacjentów oraz Pracowników Szpitala Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. Wydarzenie będzie można obejrzeć z domu, gdyż będzie transmitowane na LIVE na Facebook’u w dniu 31.05.2020 o godzinie 12:00. Zapraszajcie swoich znajomych ❤️❤️.

Cel wydarzenia: przeciwstawiamy się mowie nienawiści, piętnowaniu i wykluczaniu społecznemu Pracowników, w tym przede wszystkim Pracowników Służby Zdrowia, którzy z narażeniem zdrowia i swojego życia zajmują się Pacjentami. W zamian doświadczają wykluczenia, pominięcia i niechęci, objawiającej się zakazem robienia zakupów w piekarniach, zakazem przyjmowania Ich dzieci do przedszkoli, nakazami wyprowadzenia się z miejsca zamieszkania, oblewaniem drzwi mieszkania farbą, jak również ataków indywidualnych przez osoby z Ich otoczenia (sąsiedzi, pasażerowie transportu publicznego, pracownicy usług handlowych).

Absolutnie nie zgadzamy się z takim podejściem…!!! Chcemy pokazać naszą inicjatywą zdecydowane i bezinteresowne wsparcie Pracownikom Służby Zdrowia i zrobić taki hałas, by zagłuszyć wszystkie te bezsensowne ataki.

Uczestnicy: Pracownicy Służby Zdrowia, którzy do niedawna byli oklaskiwani przez Polaków oraz Polski Rząd, a którzy są obecnie wykluczani z przestrzeni publicznej jako źródło zakażenia koronawirusem (COVID-19) a przy okazji skorzystają Pacjenci, którzy znajdują się w różnych oddziałach szpitala na terenie, którego organizujemy koncert.

Wykonawcy: połączone siły dwóch grup bębniarzy z Trójmiasta: KuKaKiKe oraz Cocodjembe & Nandaloo.

Publiczność: fizycznie będą z nami jedynie Pracownicy Szpitala (Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku) oraz Pacjenci, pozostali będą mogli oglądać LIVE prowadzony na Facebook’u, a całość złożona zostanie finalnie z filmów robionych na ziemi i z powietrza w film udostępniony na YouTube.

Zapraszamy do oglądania całego wydarzenia w dniu 31.05.2020 ok. 12:00