Co warto wiedzieć na początek? Praca tymczasowa i rekrutacje stałe.

Rekrutacja dobranych odpowiednio pracowników stanowi na ten moment nie lada wyzwanie na rynku. Bardzo często odbieramy telefony od Klientów, którzy potrzebują Pracowników na masową skale lub też poszukują na rynku Specjalistów z danej branży.

Potrzebujesz Pracowników tymczasowych? Nie chcesz ponosić kosztów związanych z obsługą Pracownika? Świetnie ? współpraca z agencją pracy będzie dla Ciebie.

Praca tymczasowa nie bez powodu nazywana jest leasingiem pracowniczym.

Osoba zatrudniona na zasadach leasingu pracowniczego wykonuje swoje obowiązki w danym Przedsiębiorstwie, ale formalnie jest zatrudniona w firmie pośredniczącej.

To właśnie agencja pracy przejmuje na siebie wszystkie sprawy administracyjne i kadrowe.

Tę formę zatrudnienia polecamy przede wszystkim firmom działającym w branżach, które w okresie wzmożonej produktywności potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Są to głównie firmy produkcyjne, kurierskie czy też działające w branży gastronomiczno-hotelarskiej. Praca tymczasowa to też dobre rozwiązanie w okresach urlopowych, kiedy firmy potrzebują pracowników na zastępstwa.

Potrzebujesz Specjalistów z kwalifikacjami? Chcesz obsadzić stanowiska średniego i wyższego szczebla? Świetnie ? Wybierz rekrutację stałą, gdzie Pracodawcą będzie Przedsiębiorca.

Zasoby ludzkie to dziś jeden z najważniejszych aspektów funkcjonowania każdego z przedsiębiorstw, dlatego tak ważna jest precyzyjna rekrutacja i sięgnięcie po sprawdzonego kandydata.

Nasza Agencja Pracy posiada dostęp do zaawansowanych narzędzi i metod rekrutacji. Wesprzemy Cię na każdym etapie prowadzenia rekrutacji i zaoszczędzimy Twój cenny czas.

Nasi Rekruterzy znają rynek pracy od podszewki i są w stanie obsłużyć Klienta kompleksowo z zakresu rekrutacji.